Súťaž o lístky na UNIKÁTNE predstavenie – čítaj viac!

Ulica je viac než len štýl pre mladých ľudí. Je to priestor, kde žijeme a zdieľame svoje zážitky zo školy, rodiny a vlastného sveta. Šokujúce predstavenie Mladej Novej Scény – Punk Rock – mapuje mladých ľudí z typického britského mesta pred najstresujúcejším obdobím počas ich pobytu na škole – pred skúškami.

Čo sa stane, keď zabehaný rytmus naruší nová kočka z Cambridgu? Nie nejedná sa o romantickú hru, ale emócie sú úplne všade – láska, nenávisť, odvaha, zbabelosť, hanba či rešpekt. Ako sa ľudia zachovajú tvárou v tvár otázke násilia okolo seba?

Najbližšie premiéry si môžeš čeknúť priamo cez nás – program a vstupenky. Kompletný cast hercov totiž oblieka práve Nahodsa!

Nahodsa.sk týmto dostalo príležitosť priniesť unikátny obsah a zaujímavú spoluprácu. Herci Novej Scény sa stali modelmi pre jeden z najväčších STREET eshopov na Slovensku, a ich outfity sú dnes dostupné v našej ponuke. A naviac, Punk Rock je predstavenie pre mladých. Rovnako dôležitá je pre nás aj téma. Predstavenie je príbeh. Šokujúci, pravdivý, poburujúci. 

Súťaž o vstupenky na predstavenie!
Napíš nám do správy na facebooku, ktorý z outfitov je podľa Teba najlepší, a získaj 2 vstupenky na ľubovoľný dátum.
Máš čas do nedeľe 8.10.2017

Outfity:

Nicolas (Punk Rock spolupráca: Mladá Nová Scéna)

Bennet (Punk Rock spolupráca: Mladá Nová Scéna)

Lilly (Punk Rock spolupráca: Mladá Nová Scéna)

Nicholas 2.0 (Punk Rock spolupráca: Mladá Nová Scéna)

Bennet 2.0 (Punk Rock spolupráca: Mladá Nová Scéna)