Čaute Nahoďsáci. Naša posledná súťaž skončila len nedávno a my sme sa rozhodli, že ti poslednú septembrovú nedeľu spríjemníme hneď ďalšou.

banner_blog_1200_x_628

Súťaž spočíva v jedinej úplne jednoduchej veci. Pokiaľ od nás vlastníš nejaký kúsok (je úplne jedno či tenisky, rifle alebo len ponožky) a nebojíš sa v tomto kúsku ukázať, tak sa vyfoť a fotku s produktom z Nahodsa.sk, ktorý budeš mať oblečený nám pošli na e-mail pato@nahodsa.sk.

Ja a môj kolega Patrik si všetky súťažné fotky v piatok 30.9.2016 pozrieme a vyberieme tie najlepšie, ktoré budú nahodené do albumu na našom Facebooku. Vy budete mať následne možnosť rozhodnúť svojimi lajkmi a komentami o absolútnom výhercovi respektíve výherkyni. Výhra spočíva v tom, že ťa hypneme na našom IG & FB a výherca samozrejme získa 50€ na nákup. Ak chceš, aby sme ťa na našom IG označili, tak do mailu okrem fotky nezabudni pribaliť aj svoj IG username.

Babu alebo chalana, ktorý vyhrá v tejto súťaži kontaktujeme späť pomocou gratulačného e-mailu. Držíme ti palce a veríme, že sa 7.10. vidíme na našom Facebooku a Instagrame práve s tebou.