Nie je to tak dávno, čo sme si pre teba pripravili veľkú Vianočnú súťaž a už ti na krk dýcha ďalšia, ktorá je spojená s ďalším krásnym „sviatkom“ v roku – Valentínom.

Valentínka pre polovičku za polovičku od Nahodsa.sk

Fakt, že veci neradi komplikujeme sa odrazil aj na tomto našom projekte, ktorého posolstvo je v skutku celkom jasné a pravidlá jednoduché. Od nedele 7.2. 2016 do Valentína 14.2.2016 budeme na našich sociálnych sieťach zverejňovať v náhodných časoch rôzne kódy kupónov na valentínsku 14% zľavu z jedného produktu v eShope Nahodsa.sk. Kupóny budú platné vždy LEN jednu hodinu od zverejnenia. Každý, kto aspoň jeden z týchto kódov využije, bude zaradený do žrebovania a má šancu tento objednaný produkt získať nie so 14% ale až s 50% zľavou. Žrebovanie prebehne na Valentínsky večer 14.02.2016 a  výhercov bude až 10 ! Ideálna príležitosť ako dať svojej polovičke vysnívaný fashion darček z lásky, avšak určite nikto nebude namietať ak obdaruješ z lásky sám/sama seba :)

Určite sa teraz pýtaš:

  • Ako často a kedy budú kupóny zverejňované?
    • Bude ich naozaj dosť a niekedy aj viaceré na jeden deň. Ale neboj… určite nie v šialených časoch ako napr. o 4:00 ráno a podobne :) Ale POZOR ! Kupóny budú platné vždy LEN jednu hodinu od zverejnenia.
  • Na aké produkty budem môcť 14% zľavu použiť?
    • Platí na jeden produkt v danej kategórii. To, na akú kategóriu bude možné kupón využiť a aj link priamo na ňu, budú stále spomenuté v príspevkoch na našej Facebook fanpage spolu so zverejneným kódom. Niekedy to bude na tenisky, niekedy na mikču a niekedy na vybranú značku… Určite sa niečim trafíme aj do tvojho gusta ;)
  • Ako zaistiť, aby mi kupóny neušli?
    • Najlepšie, čo môžeš spraviť, je zaškrtnúť políčko Dostávať upozornenia (viď obrázok) na našej Facebook stránke. Tým, že si nás takto „zaškrtneš“, sa uistíš, že ti nijaká zľava neunikne a že sa do súťaže budeš môcť ľahšie zapojiť.

Ako zapnúť upozornenia na Facebooku Nahodsa.sk

Kto vyhral sa dozvieš priamo na tejto stránke večer 14.02.2016 čiže na Valentína ;)

Výhercovia:

1. Geri222@y…
2. michaelalov.m@a…
3. sopko.peter@p…
4. bronka77@a…
5. Zaklinac123456@z…
6. ladislav15@p…
7. newsinfo21514@g…
8. Paly_mi@a…
9. yuri1994@azet.sk…
10. peter.martin@c…