Converse – v súčasnosti bezpochyby jedna z najviac ikonických a obľúbených značiek, ktorá si zaslúži aj u nás v NahodsaSk svoju dávku pozornosti. Nepresvedčil nás o tom len úspech, ktorý za spoločnosťou Converse stojí, ale predovšetkým vy! Všímame si, že conversky sú medzi vami nesmierne populárne a preto sme sa rozhodli vyhlásiť mesiac marec za Mesiac Conversiek! Pri tejto príležitosti sme spustili aj SÚŤAŽ pre všetkých z vás, ktorý tento brand obľubujú – Vymeň svoje staré Converse za nové – do ktorej sa určite zapoj a budeš tak mať šancu vyhrať okrem iného aj jeden čisto nový pár iba pre seba!

converse

Pravidlá súťaže sú nasledovné:

 1. V prvom rade, ako vyplýva už zo samotného názvu, musíš vlastniť aspoň jedny staré Conversky, ktoré chceš vymeniť za nové. Nezáleží na tom, odkiaľ ich máš.
 2. Ak si objednáš (alebo si tak už urobil/a) na našom shope nový pár, budeš mať šancu ho získať úplne zdarma. Najskôr nám však budeš musieť na email sutaz@nahodsa.sk poslať fotografiu s témou „Vymeň staré Converse za nové“ (mali by v nej byť znázornené staré aj nové Converse). Kreativitu nechávame na teba ;)
 3. Fotky môžeš posielať až do konca marca, takže máš dosť času na zapojenie.
 4. Zverejnené v albume na našom Facebooku budú tie najlepšie fotografie, ktoré vyberieme my, no a nové tenisky zdarma ti môže zaručiť len tá, ktorú najviac podporia fanúšikovia a dostane najväčší počet likes. Zbierať Likes môžeš až do 10. apríla 20:00, takže zdieľaj a hecuj kámošov :)
 5. Výhercovi bude vrátená suma v hodnote jeho nových Converse tenisiek, alebo si bude môcť v rovnakej hodnote vybrať ľubovoľný tovar na Nahodsa.sk.
 • Naprázdno však neodídu ani ostatní súťažiaci, ktorých fotky budú zverejnené a dosiahnu aspoň určitú hranicu. Tie sú určené nasledovne:
  • 100 likes – šnúrky do topánok
  • 200 likes – Crep Quick Wipes
  • 300 likes – Čistiaci set na tenisky

 

convere 2

Držíme palce a nezabudni prísť na prelome mesiacov opäť skontrolovať tento článok, pretože je dosť možné, že sa objavíš v našom výhernom zozname.

 

Výhercovia:

1. miesto: Ervin Vámoš – nový pár Converse tenisiek

Výherná fotografia:

Nahodsa.sk_2016-03_Converse_Marec_mesiac_Converse_001_A

2. miesto (200 likov): Kristína Rindošová – Crep Protect Wipes

3. miesto (100 likov): Siska Šarmírová – Šnúrky do topánok

 

Výhercom gratulujeme a zároveň by sme vás chceli poprosiť, aby ste sa nám ozvali na sutaz@nahodsa.sk, kde vám poskytneme viac informácií. Všetkým zúčastneným samozrejme ďakujeme za účasť a držíme palce nabudúce.