Dlho očakávané leto sa nám pomaly, ale isto blíži a už teraz je najvyšší čas sa naň adekvátne pripraviť. Preto náš shop neustále zásobujeme tými najštýlovejšími kúskami, z ktorých si môžeš zostaviť svoj vysnívaný outfit a práve teraz ho máš dokonca aj možnosť celý vyhrať! Chceš vedieť ako na to? Pokračuj v čítaní a dozvieš sa aj o ďalších prekvapeniach, ktoré sme si pre teba pripravili!

O čo teda pôjde?

Pre všetkých správnych nahoďsákov, ktorí si nenechávajú nič na poslednú chvíľu a už teraz plánujú čo na seba v lete, sme si pripravili lákavú súťaž. Hlavná cena bude obsahovať tvoj ideálny outfit a profi fotenie v ňom, ktoré zabezpečí náš fotograf a priestor ti dáme aj na našom blogu!

Trvanie súťaže:

Začíname 8. mája (nedeľa) a vyhodnotenie absolútneho víťaza sa bude konať v nedeľu 5. júna.

Pravidlá a priebeh súťaže:

  • Navštív stránku www.wishlio.com a prihlás sa do aplikácie jedným zo spôsobov (FB alebo Google Plus). Následne si vytvor zoznam, do ktorého si budeš pridávať všetky kúsky tvojho outfitu.
  • Choď na web nahodsa.sk a pri produktoch, ktoré chceš mať v outfite, použi tlačidlo “Pridať do wishlistu” a ulož si ich do vytvoreného zoznamu.

tuturuziara

  • Ak máš celý outfit hotový, prihlás sa do svojho účtu na www.wishlio.com, vyber si zoznam s tvojim letným outfitom a zdieľaj ho na emailovu adresu sutaz@nahodsa.sk, čím nám odosleš tebou vytvorený outfit a budeš zároveň zaradený/á do súťaže.

Výhra:

Ako už vieš, výhrou pre absolútneho víťaza bude outfit, fotenie a článok u nás venovaný len jemu. Každú nedeľu počas súťažného obdobia však porota vyberie aj medzi-výhercov, ktorí od nás dostanú rôzne iné ceny. Preto neváhaj a zapoj sa čo najskôr!

Nahodsa.sk_2016-05_vyhraj_vlastni_outfit_003_IG_porota

Na zhodnotenie outfitov sme zverbovali špeciálnu porotu, ktorá bude pozostávať z Danyho, admina Dnes nosím,  ďalej blogerky Oliwye a youtubera Matúša. Ako vidíš, tvoj výtvor sa dostane do rúk ľuďom, ktorí si módu skutočne idú a rozumejú jej, takže sa snaž a nezabudni dať do toho aj kus seba. Či sa ti podarilo vyhrať sa dozvieš 5. júna (v nedeľu), kedy bude vyhlásenie absolútneho víťaza. Ak si myslíš, že práve ty máš na to presvedčiť a vyhrať, neváhaj a ukáž čo je v tebe. Budeme ti držať palce a už teraz sa tešíme na tvoj outfit!

Všetky ďalšie informácie, aktuality a novinky, týkajúce sa súťaže, sleduj na facebookovom evente a nenechaj si tak ujsť nič dôležité a zároveň sleduj, ako sa súťaž vyvíja. Nezabudni potvrdiť účasť, aby ti prišla notifikácia o každom dôležitom update a pozvi aj svojich kamošov, frajera či frajerku a spríjemnite si výhrami leto  už teraz!

Výhercovia: 

  • Prvým nedeľným medzi-výhercom sa stal Denis Karetka, ktorého vybral porotca Dany a svoju voľbu nám odôvodnil týmito slovami:

Prezrel som si všetky outfity, ktoré súťažiaci odoslali a žial ma neprekvapilo, že 90% outfitov tvorili Huarache, ktoré striedali maximálne tak Tubulary (z kaluže do blata, môj osobný názor). Denisov look je všeobecne dosť jednoduchý, no zo všetkých súťažných outfitov (a že ich nebolo málo) mne jednoznačne najbližší. Tenisky by som dal určite iné, ale celkovo to nemusí byť vôbec zlé. Simplicity rules. :)

Tento outfit si môžeš pozrieť tu.

  • Druhou v poradí je Kamila Korimová, ktorej outfit najviac zabodoval u Matúša.

Tento outfit si môžes pozrieť tu.

  • Treťou výherkyňou našej súťaže sa stáva Eliška Holáková, ktorej outfit bol vybratý Oliwyou Soukupovou.

Tento outfit si môžeš pozrieť tu.

Absolútnym výhercom  sa stáva Lucia Dudášová, ktorej outfit si porota zvolila, po náročnom prezeraní všetkých inšpiratívnych kombinácií, ako najlepší! K výhre jej srdečne gratulujeme, a zároveň Luciu vyzývame aby sa nám ozvala na sutaz@nahdsa.sk,  a všetkým súťažiacim ďakujeme za  účasť. Ak ťa mrzí, že sa ti tentokrát nepošťastilo, nezúfaj a neprestávaj nás sledovať, už teraz sa môžeš tešiť na nové veci!