Leto je v plnom prúde, no pre tím Nahodsa.sk to neznamená žiadnu uhorkovú sezónu. Pripravili sme si pre teba naozaj výnimočnú aktivitu, pri ktorej nielenže zapojíš svoju kreativitu a cit pre módu, ale môžeš aj niečo vyhrať! Ako si to predstavujeme?

wishlist_fb_3

Predstavujeme ti projekt WISHLIST-u, ktorý je svojím spôsobom unikátny, no mimoriadne jednoduchý. V praxi to znamená asi toľko, že prejdeš si ponuku nášho e-shopu a spomedzi všetkých vecí vyskladáš svoj vysnívaný outfit. V zozname bude všetko, z čoho by sa daný outfit mal skladať. Kombinácia produktov je len a len na tebe, no výsledok bude dôležitý!

Ako na to? V prvom rade je dôležité spraviť si registráciu na Nahodsa.sk a následne budeš mať v rámci svojho účtu dostupnú funckiu WISHLIST, kde môžeš zaradiť dané produkty. Ako ich zaradíš do zoznamu? Proces je veľmi jednoduchý, keďže len klikneš na tlačidlo Pridať do wishlistu, ktoré nájdeš pri každom produkte.

Počas tohto týždňa, teda do nedele 30. júla, vyberieme každý deň jedného šťastlivca, ktorý vyhrá ľubovoľný kúsok zo svojho wishlistu. 7 dní = 7 šancí na výhru! Žrebovanie je nevyspytateľné a môže sa stať, že vyhráš aj viackrát! Tak nám ukáž, čo je v tebe a vyskladaj si outfit, po ktorom túžiš – tešíme sa na tvoje výtvory!

…no a výsledok môže vyzerať aj takto!

Beze jména2