Dnes už snáď ani nejestvuje človek, ktorý by nevyužíval Instagram. My sme sa rozhodli, že práve na tejto sociálnej sieti zorganizujeme súťaž, ktorá nebude trvať týždeň ani mesiac ale jej doba je vlastne vytýčená na neurčito.

Pointa súťaže je veľmi jednoduchá. Ak nakúpiš na Nahodsa.sk stačí, že svoj nákup odfotíš a zavesíš na svoj instagramový profil, ktorý musí byť samozrejme verejný. Svoj výtvor nesmieš zabudnúť otagovať súťažným hashtagom #outfitodnahodsa prostredníctvom ktorého sa k tvojej fotke dostaneme. Je samozrejme jedno, ako dané kúsky, ktoré boli u nás nakúpené vyfotíš. Môžeš pokojne na sebe ako outfit, respektíve súčasť outfitu alebo na zemi, na babke a pod.

nahodsa súťaž

Na konci každého mesiaca rozhodnete VY followeri na našom IG účte @nahodsask kto bude finálnym víťazom. Chceli by sme poznamenať, že šancu vyhrať budeš mať možnosť aj v napríklad júlovom žrebovaní a to aj pokiaľ si postol/a súťažnú fotku dajme tomu ešte vo februári.

Držíme ti palce a veríme, že ťa táto naša dlhodobejšia súťaž potešila. Výhry budú šťavnaté, tak sa určite nezabúdaj zapojiť.