Si sneakerhead, alebo si len proste rád obuješ boty, ktoré na seba priťahujú pozornosť každého na ulici? Je úplne jedno aká je tvoja odpoveď na našu otázku, pretože legendárne OG NMD-čka, ktoré uzreli svetlo sveta len niečo pred vyše rokom si dnes môžeš kúpiť aj ty práve u nás na Nahodsa.sk. V tomto článku ti okrem release info ponúkneme aj niečo z histórie tohto modelu, takže si poď pekne načítať niečo o tom, čo si budeš mať možnosť už čoskoro obuť.

nahodsa.sk

Môžeme konštatovať, že modelová rada od značky adidas originals s názvom NMD sa stala v roku 2016 priekopníkom vo svete sneakers. OG alebo ak chceš R1 model, ktorý je charakteristický svojou basic čiernou cw s červenými a modrými panelmi bol prvým modelom v NMD sérií. Pre jeho neskutočný hype a málo vyrobených kusov sa dočkal prvého re-releasu tento rok. Za zmienku pri týchto „nomádoch“ určite stojí aj boostova podrážka, ktorú nájdeš napríklad aj na ultraboostoch.


Release INFO:

Čo: adidas originals NMD OG

Kedy: 9. februára 2017 (štvrtok), 19:00 hod.

Kde: https://www.nahodsa.sk/tenisky-adidas-originals-nmd-runner-black.html

Cena: 174,95 € / 4 794 Kč

Dodatočné info: jeden zákazník môže objednať len jeden pár sneakers


Ak sa ti náhodou neujde z tohto mladého no legendárneho modelu tak nezúfaj. V krátkom čase nám na náš e-shop pristanú ďalšie nové NMD kúsky. Svojimi pick up-my sa samozrejme nezabudni pochváliť na našom Instagrame @nahodsask. ENJOY!