Čauko. Vieš, že u nás na Nahodsa.sk ti ponúkame tenisky od značky Converse v ktorých ti noha ostane suchá aj v tomto hnusnom upršanom jesennom počasí? Táto kultová značka totiž naposledy prišla s vychytávkou v podobe modelu The Chuck Taylor All Star II Shield Canvas, ktoré nadväzujú na technologický pokrok modelu Chuck II.

nahodsa.sk

Nepremokavý a odolný materiál Shield Canvas, ktorý tvorí povrch týchto tenisiek ti zaručí to, že sa budeš cítiť vysoko komfortne a sucho za každých okolností. Aby to ale neostalo len pri zovňajšku, Conversáci sa pohrali aj s dušou tohto modelu a to konkrétne stielky, s ktorou docielili výsledok tej najpohodlnejšej chôdze akú môžeš pri modeloch od značky Converse dosiahnuť. Ak chceš aby sme boli konkrétny, tak stielka pochádza od značky Nike a nesie názov Lunarlon. Táto teniska taktiež zahŕňa vyšitý jazyk a mäkkú podšívku z mikro semišu, čo celý komfort a dizajn tohto nepremokavého modelu len podčiarkuje.

nahodsa.sk

U nás zoženieš tento sexi model v all white a taktiež v protipólovej čiernej farbe. V obidvoch prípadoch sú modely doplnené decentne oranžovým detailom. Tak čo už vieš, aké tenisky ťa túto jeseň udržia v suchu?

Video: Converse CT II Shield