Čaute Nahoďsáci. Sneakers sa najnovšie posielajú už aj do vesmíru a aby sa necítili osamote, tak tento raz tam cestovali ak spolu so sprejom od značky Crep Protect. Práve spomenutá značka dostala tento nápad vyslať jedny z najnovších YEEZY-čiek do priestoru, ktorý sa nachádza vysoko nad našimi hlavami.

nahodsask

Tenisky so sprejom boli pripevnené o balón, ktorý ich vyniesol do úctyhodnej výšky 35km. Do vesmíru stúpali rýchlosťou 10mph a až balón praskol, tak sa kúsky zo vzduchu rútili na zem rýchlosťou až 200mph. Celá táto akcia bola samozrejme zaznamenaná na fajnové videjko ktoré si môžeš pozrieť dole na konci článku.

Radi by sme ešte dodali, že tomuto úspešnému pokusu predchádzali 2 neúspešné. 2 páry sneakers Yeezy Boost 350 V2 ktoré sa vysielali k oblohe sa momentálne nachádzajú niekde na území Veľkej Británie, takže pokiaľ sa tam chystáš alebo tam náhodou už aj si, tak mrkni očkom za najbližší roh, či ich náhodou nenájdeš.

Takisto nezabudni mrknúť aj na náš e-shop a ponuku značky Crep Protect. Naposledy do nej pribudli spreje s NBA podtlačou na „plechovkách“, ktoré ochránia tvoje boty v nepriaznivom jesennom a zimnom počasí.

Video: YEEZY in space