Vítam ťa pri našom ďalšom článku. Pred zhruba dvoma týždňami si sa v článku Custom CONVERSE od NahodsaSk mohol/a dozvedieť, že sa radi púšťame do nových vecí. Ak si bol/a pozorný, tak vieš, že sa jednalo o custom modely svetoznámych tenisiek Converse. All Star-ky pre baby, ktoré si už teraz môžeš zakúpiť na našom e-shope sme vypimpovali kryštálikmi, ktoré sú umiestnené priamo na špičke. Chalanom sa zase na tenisky dostal namaľovaný vlk o ktorého sa postaral umelec Marcel.

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star Swarovski WhiteConverse x NahodsaSkTenisky Converse Chuck Taylor All Star Swarovski White

Pár dní dozadu sme vyššie spomínané krásky dostali k raperovi Kalimu a jeho priateľke Dominke, no a nedalo nám aby sme z toho hneď nezbúchali aj nejaký photoshooting o ktorý sa postarala naša Patra. Samotný výsledok necháme hovoriť sám za seba, tak sa naň utekaj pokochať do galérie. Ak by si náhodou mal/mala záujem o tenisky s vlkom, tak nám napíš na Facebook, e-mail alebo na Instagram pod nejakú fotku a v prípade, veľkej odozvy by sme určite niečo vymysleli. ENJOY!