Mať jasne zapamätateľnú značku je snom každého dizajnéra. Kvalitný Reebok s vyše 120 ročnou tradíciou je toho dôkazom a diktuje trendy milovníkom obuvi po celom svete. Nebude to inak ani túto jar a ako sa hovorí, pripraveným šťastie praje. Poď si s nami doplniť svoju zbierku sneakers o túto revolučnú značku a nové trendy úlovky.

nahodsask

Reebok je vrámci módneho sveta jednoznačná ikona a ich vlajkový znak je moderný už niekoľko generácií. Tieto ľahko kombinovateľné kúsky nielen skvelo vyzerajú ale sa aj pohodlne nosia a svoje vie o tom množstvo športovcov i celebrít. Na kolená vás dostane hlavne výrazná kolekcia Exofit, s ktorou vytvoríte perfektný streetový look. Inšpiratívny outfit docielite nielen s vyvýšenými ale aj s nízkymi teniskami Classic Leather a ich hlavnou výhodou je  najmä zvýšená podrážka či kožený materiál.

nahodsask

nahodsask

Športový dizajn, v ktorom je Reebok expert, dopĺňa kombinovaný vzor delty a preto by nemal chýbať ani v tvojom botníku. Ich funkčnosť a prvotriedne spracovanie ťa rozhýbu a zabudneš aj na zimnú prokrastináciu. Do našich sivých ulíc je hriešnym tipom červená farba tenisiek, ktoré môžu byť super výzvou na vytvorenie originálneho outfitu alebo jemný all white model. Takže kto sníva o komfortných a zároveň štýlových topánkach na začínajúcu jar, šup ho do našej ponuky. Na výber máš z mnohých modelov, tak neváhaj a vyskúšaj si stopercentnú obuv v podaní Reeboku, ktorej pohodlie ťa nikdy nesklame!

knahodsask

nahodsask