Jeseň praje teniskám a je jedno či sú vysokénízke, plátené alebo kožené. Toto obdobie je pre mnohých to naj v roku a dáva im priestor vyblázniť sa na svojom outfite až pokiaľ neudrú prvé mrazy. A čo je lepšie ako zvoliť overenú klasiku akou je značka Converse?

converse

Ich tvar a štýl sa hodí snáď na každú príležitosť a v prípade dažďa je tu aj kvalitná gumená verzia. Legendárne Chuck Taylor navyše prichádzajú neustále s novými vzormi a tak môžeš túto jeseň zaujať kolekciou Andyho Warhola alebo Simpsonovcov, ktorých ešte stále nájdeš na našom webe.

Converse

Pre tých, ktorí sa riadia heslom v jednoduchosti je krása je v ponuke množstvo farieb a o tom práve jeseň je. Kombinácia tých správnych odtieňov z vás urobí stredobod pozornosti a v dobre zvolenom outfite nemáte šancu zaniknúť . Baby ukážte, že aj tenisky akými sú Conversky doladia romantický outfit a spolu s koženou bundičkou záujmu nejedno chalanské oko.

Converse

Mužské pohlavie by tiež nemalo zostať na sucho. Look typu idem z posilovne sa dá vždy ľahko a trendy zmeniť pomocou pestrých tenisiek a denimovej bundy. Takže či už pre tvoje pohodlie alebo štýl, Converse bola, je a vždy aj bude tou správnou investíciou a preto ti ponúkame širokú ponuku nielen obuvi od tejto TOP značky. Tak klikaj a smelo kombinuj, pretože nikdy nebol lepší čas na to vystúpiť z davu za účasti týchto krások.