Aké tenisky sa ti najviac spájajú s letom? U nás to sú asi tak ako u väčšiny ľudí Conversky. Prinášame ti preto prvý diel nášho letného seriálu, ktorý bude zameraný práve na túto značku.

Converse

Dnes si predstavíme dva bielo-biele modely, ktoré patria k úplnému základu značky Converse. Kto už mal biele Conversky vie, že nie je až taká sranda ich udržať vo farbe v akej si si ich obul/a prvý deň. Toto však platí len do chvíle, kým nepoužiješ Crep Protect. Nenič si už viac svoje biele All Star-y tým, že ich hodíš do práčky. Dopraj im wellness v podobe Crep Protect-u!

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL WHITE

Po tom, čo máme vyriešenú dilemu o tom ako udržať tvoje zbrusu nové biele kicks bielymi aj po prvom nosení ti predstavujem duo v podobe Converse Chuck Taylor All Star Seasonal White a Converse Chuck Taylor All Star White. Belšiu dvojicu na našom e-shope asi ani nenájdeš.

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR OPTIC WHITE

Conversky sú tenisky, ktoré sa vyznačujú dnes už nevídaným retro štýlom, ktorý však bude aktuálny aj o 50 rokov. Kúsky vyrobené touto značkou sú dokonalo nositeľné tak pre chalanov ako aj baby každej vekovej kategórie. Tak čo už si sa rozhodol/a akými teniskami zaujmeš cez toto leto na svojej ulici? P.S.: Tenisky CONVERSE sú momentálne vo výpredaji, tak to určite nepremeškaj!

VIDEO Converse vol. I