Jar nám čoskoro zaklope na dvere čo znamená, že sa konečne vyzujeme z našich zimných topánok a začneme sa obúvať do niečoho oveľa viac pohodlnejšieho a nepochybne aj štýlovejšieho.

My by sme ti chceli s radosťou predstaviť pár modelov od značky adidas orignals, ktoré sa nebojíme „okoňovať“ slovami ako exkluzivita a pohodlnosť. Sme radi, že sme po dlhšom čase mohli do našej ponuky pridať aj modely ako NMD alebo Ultra Boost a tak vám naším zákazníkom urobiť radosť kúskami, ktoré neuvidíš na každom rohu.

Pred pár dňami vo štvrtok 9.2. 2017 sme pre vás mali prichystaný exkluzívny online release tenisiek s názvom NMD OG o ktorých sa dočítaš viac v článku: adidas originals NMD OG #Nahodsa.sk. Chceli by sme sa vám poďakovať za obrovský záujem a podporu a za to, že sa tieto sneakers vypredali za necelých 6 minút. Tým, ktorým sa tento pár náhodou neušiel odkazujeme, že nám na náš e-shop v dohľadnej dobe pribudnú ďalšie NMD modely, ktoré ťa budú baviť minimálne rovnako ako spomínaný OG model.

nahodsa adidas NMD OG

Osobne som veľmi rád za skutočnosť, že sme do našej ponuky mohli zaradiť model s názvom Ultra Boost. Prvá cw s názvom OREO nám na webe pristála presne minulý štvrtok. A tak ako pristála, tak sa aj vypredala. Rovnako ako pri NMD-čkach tak aj pri Ultra Boostoch musíme poznamenať, že očakávame ďalšie colorways. Tie budú samozrejme dostupné pre obe pohlavia. Ostaň teda naladený/á a pravidelne čekuj naše sociálne siete nech ti nič neutečie.

nahodsa adidas ultra boost OREO

Daj na nás a ber na vedomie, že skokanom tohto roka bude model Equipment alebo ak chceš EQT, ktorého streetwearový dizajn bol obohatený o športové prvky. U nás ho nájdeš v pozoruhodnej čierno-ružovom farebnom prevedení obohatený o boostovu podrážku.

nahodsa adidas EQT

Ďalšími pánmi na holenie sú Tubulary a ZX Flux-y, ktoré nie sú o nič menej sexy ako modely spomenuté pred nimi. Tvoju pozornosť by sme chceli upriamiť hlavne na Tubular X, ktorého zvršok je tvorený z primeknitu. Naše portfólio modelu ZX Flux zase reprezentuje all red model, ktorý na ulici poriadne zakričí.

nahodsa adidas TUBULAR Xnahodsa adidas ZX FLUX

Opomenúť musíme aj X_PLR, ktorý patrí medzi tie novšie. Tieto sneakers sú extra ľahké, pohodlné a za ich nezvyčajnosť môžeme považovať fakt, že šnúrky nahradila gumka.

nahodsa adidas X_PLR

Naša ponuka od značky adidas originals nebola ešte nikdy tak silná ako je a bude túto jar a leto. Ako si sa mohol/a v článku dozvedieť, Nahodsa.sk túto sezónu figuruje pestrou ponukou a to je ešte len tretina toho čo k nám má doraziť. ;-)

Fotogaléria: