Tradičná a štýlová kvalita na sedem? Jasná trefa do čierneho ak si odpovedal CONVERSE. Všetkými obľúbená, nami špeciálne a túto sezónu tvoj neprehliadnuteľný doplnok.  Aktuálne si už jar s letom podáva ruky, pomaly zhadzujeme vrstvy, prevzdušňujeme šatníky a tak je najvyšší čas dopriať čerstvý vánok aj botníku. Poď sa s nami pozrieť aké kúsky od tohto populárneho klasika sme si pre teba túto jar pripravili my na Nahodsa.sk.

nahodsask

Aj tento rok pokračuje boom okolo slávneho Chuck Taylor All Star modelu, ktorý je už povinnou výbavou každého teniskového maniaka. V ponuke je samozrejmosťou členková aj vysoká varianta, ktorú možeš v outfite doplniť o poriadne ripnuté rifle a výraznú bomberu.  Neutrálne all white alebo čierne kúsky prináša aj model Storrow alebo Star Player s ikonickou Converse hviezdou ako hravým detailom.

nahodsask

Nové trendy, nové farby a sem tam nejaká tá explózia vzorov. Tohto ročné novinky od Converse hovoria samé za seba a udrú do očí v sprievode každého bežného oufitu do školy či mesta. V ich aktuálnej kolekcii nezostali naprázdno ani rôzne druhy materiálov ako koža, guma ale nezaostáva ani klasika v podobe ľahkých plátených modelov. Farebná stratégia je pre tento raz jasná a výber padol na sýtu červenú a žltú.

nahodsask

Hlavnú rolu hrajú nízke modely a to najlepšie pre milovníkov superheroes prináša model Batman s potlačou v štýle komiksov, ktoré sú skloňovaným trendom tohto obdobia. Tieto najčerstvejšie jarné kúsky sú plne naskladnené na našom e-shope a my ti ich odporúčame všetkými desiatimi, pretože minimálne jedny takéto nadčasové Conversky  jednoducho potrebuješ!

nahodsask