Počasie nám chvíľami začína naznačovať, že zimné obdobie sa pomaly ale isto začína vytrácať spomedzi ulíc. Okrem toho, že mnohí z nás začnú v tomto období zhadzovať vrstvy oblečenia a prezúvať pneumatiky na autách začneme takisto prezúvať aj naše nohy.

Tenisky od značiek Supra, Converse a adidas originals sa rozhodli, že tvrdo zabojujú o tvoju pozornosť, aby mohli na nadchádzajúcu jar obsadiť tvoj botník kúsky práve z týchto brandov. My by sme ti v tomto článku chceli svižne predstaviť zastúpenie našich bojovníkov na Nahodsa.sk

nahodsa.sk

Pokiaľ máme začať od konca a teda od adidasu, tak by sme vyzdvihli hlavne exkluzívnejšie modely, ktoré sa túto sezónu dostali do našej ponuky. Ide konkrétne o NMD, Ultra Boosty alebo EQT alebo takzvané Equipmenty. 2 krát sa však opakovať nebudeme a pokiaľ sa chceš o našej jarnej ponuke značky adidas originals dozvedieť niečo viac ,tak klikaj na článok: Obuj sa s nami do noviniek od adidasu. Dozvieš sa tam všetko potrebné.

Ponuku tenisiek pri značke Converse môžeme považovať za akýsi protipól prvej opísanej značky. Zatiaľ čo adidas originals má u nás zastúpenie prevažne moderných siluet v príde Converse si na svoje prídu klasici. Na našom e-shope nájdeš totiž v drvivej väčšine zastúpenie modelu Chuck Taylor All Star I. & II. Tie sú však rozptýlené do mnohých farebných prevedení a materiálov.

Treťou značkou ktorá sa pobije o tvoje srdce je Supra. Do popredia by sme ti chceli dať hlavne ich najnovší prírastok model Skytop V, ktorý sa nám predstavil pred pár dňami v tomto poste: Supra Skytop V na Nahodsa.sk. Celkovo modelová rada Skytop je veľmi populárnou, takže jej určite povenuj svoju pozornosť. Pokiaľ máme ešte chvíľku zostať pri tzv. kotníkových teniskách, tak ti odporúčame mrknuť sa aj na Vaider a Bleeker modely, ktoré ti pri výbere toho správneho modelu jednoznačne zamiešajú karty. Ak si ale skôr fanúšikom nižších modelov tak určite očekuj model Noiz.

Veríme, že sme ti našich súperov v boji o miesto v tvojom jarnom botníku dostatočne predstavili a zároveň dúfame, si dôkladne naštuduješ ponuku našich tenisiek. Či si vyberieš extra pohodlné novinky od adidasu, stále akruálnu klasiku od Conversu alebo moderný kúsok od americkej Supry vedz, že neoľutuješ.