Keď sleduješ aktivity Nahodsa.sk, tak ti musí byť jasné, že sa snažíme prinášať na Slovensko tie najnovšie trendy. Inak tomu nie je ani v posledných dňoch a musím konštatovať, že teraz sme si pre teba pripravili skutočnú chuťovku. Mimoriadne populárny americký brand Supra sa rozhodol spraviť špeciálnu verziu svojich kicks v doposiaľ nepoznanom šate.

Ide o spojenie módy so svetom mimoriadne úspešného Assassin’s Creed. Deje sa tak pri príležitosti vydania dlhoočakávaného filmu založeného práve na príbehu tejto populárnej gamerskej série. Supra vytuningovala do požadovaného dizajnu celkovo tri modely – Skytop III, Scissor a Stacks II.

ac_003

Všetky tri modely s jedinečným upgrade-om nájdeš samozrejme v našom e-shope, no a keďže ide o limitovanú sériu, tak ti odporúčam sa na to pozrieť čím skôr. Vianoce sa blížia a pre každého zanieteného fanúšika či fanúšičku Assassin’s Creed by boli takéto tenisky mimoriadne zaujímavým darčekom! A keď ich nemáš kúpiť komu resp. nenecháš si ich ujsť na úkor niekoho iného, tak bezpochyby potešia aj teba. :-)

ac_001 ac_002cl