Pokiaľ sleduješ značku Supra, tak vieš, že modelová rada s názvom Skytop je u nich asi tou najpopulárnejšou. V roku 2017 si však tento brand s koreňmi v slnečnom Los Angeles pripravil novinku v podobe modelu Skytop V.

nahodsa.sk

Na Nahodsa.sk ti ho ponúkneme ako prvý v Česku aj na Slovensku, takže pokiaľ sa ti tento model zapáčil a robíš si na neho zálusk tak sa priprav, pretože 16.2. je ten deň kedy zaujme miesto na našom e-shope. Predajná cena je stanovená na 135€ čo je vzhľadom na kvalitu a prevedenie tejto tenisky  veľmi príjemné číslo.

Downloads1

Skytop V navrhol legendárny skater menom Chad Muska, ktorý si dal aj s týmom spoločnosti Supra záležať na každom detaile. Pokúsili sa skĺbiť high fashion dizajn s účelnosťou tenisky čo sa im podľa nás aj podarilo. Kombináciou viacerých materiálov sa dizajnéri dopracovali k vysokej komfortnosti čo môžeme len potvrdiť. Sneakers sú vyrobené vo viacerých cw. My ti ponúkneme základ v podobe bielej a čiernej ale takisto napríklad aj olivovú. Pokiaľ si potrebuješ na nadchádzajúcu jar 2017 osviežiť svoj botník, tak toto je potom pre teba to pravé orechové.


Release INFO:

Čo: Supra Skytop V

Kedy: 16. februára 2017 (štvrtok), 19:00 hod.

Kde: https://www.nahodsa.sk/catalogsearch/result/?q=skytop+V

Cena: 135 €


Video: Supra Skytop V