Mnohí z vás/nás si idú značku Supra a preto by sme ti chceli predstaviť ich exkluzívnu spoluprácu s nemenej známymi hodinkami menom G-Shock. Tým, že sa tentoraz myslelo na obe pohlavia, sa z tohto collaba môžu tešiť tak ženy ako aj muži. Chalani sa budú môcť obuť do čiernej farby. Babám sa naopak dostala biela s pozláteným zipsom na boku. Obidva tieto variácie či už tenisiek alebo hodiniek na sebe budú niesť bodky, čo celý koncept tohto diela len ozvláštňuje a dodáva mu istý šmrnc.

SUPRA footwear x G-Shock

Celá táto maškaráda ma release tento mesiac (august)! Zatiaľ však nie je jasné, či sa niečo z tejto kolaborácie dostane aj nám, no každopádne nás sleduj na sociálnych sieťach a ak na to príde, tak sa o tom dozvieš ako prvý/á. Samotné čierne aj biele tenisky si 4.9.2015 môžeš kúpiť aj na našom e-shope. Úplne na koniec si už len vychutnaj zopár fotiek a video, ktoré nám priniesla samotná SUPRA!

SUPRA - ESTABAN BLACK/BLACK-WHITE SUPRA - ESTABAN BLACK/BLACK-WHITE SUPRA - ESTABAN BLACK/BLACK-WHITE SUPRA CUTTLER - G-SHOCK WHITE SUPRA CUTTLER - G-SHOCK WHITE SUPRA CUTTLER - G-SHOCK WHITE

Video: SUPRA and G-SHOCK Present “Connect The Dots”