Zháňaš si už pomaličky na tohtoročnú zimu nejakú obuv v ktorej by ti neodmrzla noha až po koleno? K tomu všetkému svoje kritéria posúvaš ešte ďalej a hľadáš boty za rozumnú cenu v dobrej kvalite? V tom prípade nás neopúšťaj a čítaj ďalej.

Túto jeseň sme si pre teba okrem štedrej dávky oblečenia od značky Urban Classics o ktorom sa dočítaš v tomto článku: Jeseň 2016 v streetweare od značky Urban Classics a takisto aj doplnkov ktorým sme pár riadkov venovali tu: Urban Classics ruksaky do školy pripravili aj zimnú obuv o ktorej sa máš možnosť niečo dočítať práve teraz.

nahodsa.sk

V prvom rade ti prezradíme, že nemecká značka Urban Classics vyhotovila tieto tenisky tak v dámskych ako aj pánskych veľkostiach čo značí, že sa jedná o unisex obuv v ktorej môžeš ladiť so svojou frajerkou alebo aj babkou. Veľkosti začínajú na čísle 36 a končia na 47 čo znamená, že tieto boots sú dostupné fakt pre každého.

nahodsa.sk

Na Nahodsa.sk nájdeš všetky tri vyrobené colorways a to konkrétne nikdy nestarnúce all black prevedenie, aktuálne béžové prevedenie s camo vzorom na členku a pre väčších „slušnákov“ tu máme aj tmavo hnedé prevedenie.

nahodsa.sk

Ako sme už pri tomto brande zvyknutý, cena aj tento raz zodpovedá kvalite predávaného produktu čiže sa nemusíš báť, že sa ti topánky po prvom obutí rozpadnú. Nezabúdaj však, že žiadna obuv by sa nemala prať v práčke a preto ak si chceš udržať svoje nové zimné topánky od Urban Classics čisté počas celej zimy, tak si nezabudni prikúpiť aj čistiace príslušenstvo od značiek Jason Markk alebo Crep Protect.

nahodsa.sk

Na záver sme si špeciálne pre vás čitateľov nášho Nahodsa.sk blogu pripravili akciu ktorú nezoženieš nikde inde. Práve na tieto tri vyššie predstavené kúsky ti prinášame zľavu až 10€ čo znamená, že u nás za tieto boty nezaplatíš 74,90€ ale 64,90€. Dobrý deal či? Nezabudni však v košíku aplikovať kód: UBC10. Prajeme ti príjemný nákup. (-: