Aj tebe lezie zima von krkom a to ešte ani poriadne nezačala? Poradíme ti ako ju prežiť s čo najmenšou možnou ujmou na zdraví a štýle.

img_0028

Mnohí ľudia (zo skúsenosti hlavne chalani) majú na zimu problém zohnať poriadnu bundu v ktorej by nevyzerali ako cibuľa, no zároveň chcú ostať v teple aj pri dnes už ojedinelých teplotách ktoré idú hlboko pod bod mrazu.

img_0077

My na Nahodsa.sk sme tento problém vyriešili značkou Alpha Industries, ktorej ponuka srší okrem bomber jackets aj vysoko kvalitnými zimnými bundami. Tie ti ponúkame v aktuálnych farbách ako je khaki, olivová alebo camo vzor v bielom prevedení. Na našom e-shope takisto nájdeš aj takzvané reflexné kúsky, ktoré sa pri priamom osvetlení rozžiaria.

img_9782

Jedinou nevýhodou sa na prvý pohľad môže zdať vyššia cena jednotlivých kúskov. Na margo tohto „problému“ by sme chceli poukázať na to, že kúpou artiklu/ov od brandu Alpha Industries investuješ do kvality a precíznosti čo sa v konečnom dôsledku muselo odraziť aj na konečnej predajnej cene. Tieto kúsky ti tým pádom vydržia na ďaleko viac sezón ako len na jednu alebo dve.

img_9977

Tak čo nahodíš sa do túto zimu do značky Alpha Idustries tak ako náš model Adrián Zimmermann?

Fotogaléria: