Bavorská značka Cayler & Sons je priaznivcom kvalitnej európskej módy určite známa. Napriek tomu, že tento brand je na trhu len 5 rokov, tak si získal aj naše sympatie a môžeš ho pravidelne vídavať v našej ponuke. Chlapci z Cayleru rúbu dosť vysoko každým počinom a náš záujem vzbudili aj aktuálnou kolekciou na leto 2017.

CS_RS_0246a

Pri príležitosti releasu novej kolekcie si na jej podporu prizvali raperské duo Rae Sremmurd z USA, ktoré môžeš poznať vďaka hitom, ako napríklad No Type, či Black Beatles. Spoločné zábery z novej kolekcie nemeckého brandu nám odhaľujú, že v Cayleri ostali verní svojmu tradičnému štýlu s dôrazom na kvalitný dizajn i prevedenie samotných kúskov.

Dôraz na detaily, ktorým sa Bavori môžu pýšiť, ostal zachovaný a z nášho pohľadu sa letná kolekcia mimoriadne vydarila. Svojím vzhľadom nás zaujali najmä nové jeansy, mikiny a bundy. Keďže aj medzi našimi priaznivcami ide o najžiadanejšie kúsky, tak veríme, že kolekcia zaťala do živého a obohatí tvoj šatník!

Sleduj aj video spolupráce Rae Sremmurd x Cayler & Sons!

Cayler & Sons je značkou, ktorá nás neprestane prekvapovať neustálou inováciou, no zároveň zachovaním smerovania svojej produkcie. Za tím Nahodsa dávame plný počet a už teraz sa tešíme na skorý príchod kolekcie do našich skladov! Niektoré kúsky z nej však nájdeš už teraz v ponuke v kategórii Cayler & Sons!

Fotogaléria lookbooku letnej kolekcie Cayler & Sons na rok 2017: