Čaute Nahoďsáci. Krátko pred Vianocami sme sa rozhodli, že na náš e-shop prihodíme trošku nevšednú vec v podobe ligotavých doplnkov od značky King Ice. Tento brand s koreňmi v ďalekom no o to teplejšom Los Angeles sa vyznačuje hlavne svojimi doplnkami zlatej farby.

nahodsa.sk

Okrem precíznej a detailnej práce, ktorá je pri výrobe šperkov potrebná túto značku preslávili aj mená ako Chris Brown, Wiz Khalifa, The Game a v neposlednom rade aj Snoop Dogg, ktorý má s King Ice dokonca aj kolabo.

nahodsa.sk

Ako sa dalo z vyššie uvedených mien odhadnúť, chalani v LA stavajú svoju 10 ročnú tradíciu  hlavne na hip hopovej a streetwear kultúre. Kúsky ktoré nájdeš pri tejto značke sú vytvárané individuálne čo zaručuje to, že do rúk sa ti dostane len unikátny kúsok s bezkonkurenčnou trvanlivosťou.

nahodsa.sk

Zaujímavosťou v tomto prípade je, že pozlátenie kúskov od značky King Ice je oveľa kvalitnejšie a hrubšie ako v prípadoch ich konkurencie čo v dosť značnej miere prispieva k tomu, že sa ti tvoj kúsok nezakalí. Pri produktoch s kamienkami ti môžeme prezradiť, že na ich aplikáciu nepoužíva lacné lepenie, ale technika takzvaného vsádzania, kde hrá hlavnú úlohu mosadz. Každý finálny produkt následne prechádza cez 3D softvér, ktorý vie zachytiť aj tu najmenšiu chybu na výrobku. Tak čo ako sa ti pozdáva novinka na Nahodsa.sk?