Ako si si už mohol všimnúť, minulý týždeň sme na našom Instagrame zdieľali novinku menom Represent Clothing. Je pre nás dosť vzácne, že dokážeme nájsť značku, ktorá spĺňa všetky predpoklady, aby sme ti mohli ponúknuť len to najlepšie. Represent Clothing tieto všetky predpoklady pravdaže zastrešuje. Jedná sa o čerstvú, nezávislú značku z Veľkej Británie.

Značka sa reprezentuje prvotriednou kvalitou, čo znamená, že handry sú vyrobené z talianskych materiálov a všetko je šité v Európe. Snaží sa posunúť hranice modernej high-end módy inšpirovanou pouličným koreňom UK. To, o čo sa snažíme my v NahodsaSk je, aby každá značka splňovala tri hlavné funkcie, ktoré sú fitting, štýl a cena.

representclothing4

Na prvom mieste začneme s fittingom. Jeansy sú klasicky skinny-fit a ak máš chudé kuracie stehienka ako ja, tak ti krásne sadnú. Smerom k dolnej polovici je spodok klasicky zúžený, čo nám dáva ilúziu drop rozkroku. Čo sa týka členku, kovanie je s manžetou, takže ak sa chystáš obuť nejaké sick tenisky, nemusíš sa strachovať, že to spolu nesadne. Nemusíš sa báť ani kombinácie s vysokými teniskami. Tričká a mikinyoversized, nájdeš však aj longsleeve alebo 3/4 rukávy.

representclothing5

representclothing1

Štýl. Jeansy nesú štýl názvom Biker. Dizajn je momentálne prominentným hitom posledných sezón. Je celkom jednoduché pochopiť, prečo je po Biker jeansoch taký obrovský dopyt. Represent Clothing sa drží minimalizmu a ich štýl je čistý so surovou estetikou pričom primárne využíva natural farby. O tričkách môžme kľudne povedať to isté. Miestami pripomínajú jednoduché a neotrhané Yeezy kúsky zo Season 2.

representclothing3

representclothing2

Posledné a hlavne to najdôležitejšie je cena! Nakoľko existujú aj iné odevné spoločnosti, ktoré uvádzajú Biker štýl na high-end módnom trhu, napríklad známy módny dom Balmain, tak Represent Clothing v tomto smere odvádza fantastickú prácu. Vytvára si vlastnú verziu tohoto štýlu.

Ak si na tom rovnako, ako väčšina fashion killers, ktorí dokážú minúť 700 eur na Balmain nohavice len aby si na #dnesnosim pochválili svoj swag, tak pri Represent Clothing ti bohato stačí aj smiešnych 130 eur. Ak mi neveríš, tak sa kľudne presvedč v našom e-shope. Ako bonus, potešíš svoju peňaženku.

V porovnaní s high-end módnymi maloobchodníkmi je cena veľmi rozumná a navyše si myslím, že je skvelé podporiť rozvoj tejto veľmi mladej a tak úspešnej značky z Veľkej Británie, ktorá určite nesklame ani v ďalších sezónach!