Ahoj. Vítam ťa pri znovuzrodenom a vyzretejšom #NahodsaSkBlog-u. Ak ťa náhodou zaujíma odpoveď na otázku prečo sme sa v dobe plnej blogerov, blogov a lifestylových stánok rozhodli znovu spustiť blog aj my, tak si odpoveď nájdeš nižšie v článku. Ak by sme náhodou na niečo zabudli, pokojne sa nás opýtaj v komentári (pod článkom) alebo nám napíš, radi ti odpovieme.

Blog Nahodsa.skKto sme?

Mladí ľudia s obrovskou chuťou robiť to čo ich baví. Dostali sme šancu tvoriť kvalitný obsah na „nahoďsácky“ blog a rozhodli sme sa ju nepremárniť. Či to dodržíme si budeš mať možnosť odsledovať sám/a. Náš blogerský tím sa primárne skladá z  blogerov, fotografov, video tvorcov, grafikov a modelov/modeliek.

Prečo práve #NahodsaSkBlog?

Chceme vám priblížiť náš streewear-ový svet z rôznych uhlov. Ak si teda fanúšik/fanúšička či už street alebo urban štýlu a rád/a si čekneš fresh tenisky, snapbacks a oblečenie, tak si na správnom mieste. Toto je to miesto kde sa napríklad môžeš chodiť inšpirovať. Chceme to robiť inak ako ostatný o čom ťa presvedčíme len svojou prácou.

Čo ti na našom BLOGU ponúkneme?

Blog je hlavne o článkoch, a my sa toho budeme držať. Text, ktorý si tu budeš môcť prečítať bude obohatený fotkamivideami z našej réžie. Absolútna väčšina obsahu na tomto blogu (min. 95%) teda bude tvorený nami.

Čo iné okrem článkov, fotiek a videí tu ešte nájdeš?

Mnoho súťaží. Články so známymi osobnosťami akými sú napríklad česko-slovenskí a možno aj zahraniční interpreti, tanečníci, športovci, herci a v vlastne každý o koho budete mať záujem. V kategórii obrázky ti ponúkneme wallpapers, ktoré si budeš môcť kedykoľvek stiahnuť. V kategórií videá zase nájdeš vždy čerstvý audio-vizuálny materiál. Ak by si mal/a nejaký nápad čo by sa nám do týchto kategórií mohlo hodiť určite nám napíš!

Čo očakávame od VÁS.      

Pochvalu, konštruktívnu kritiku, vaše názory, pripomienky, nápady čo/koho by ste tu chceli vidieť. Pri každom článku je umiestnený palec hore a možnosť zanechať koment. Ak sa ti teda bude článok páčiť, tak nezabudni využiť „palček“. Je to pre nás motivácia a dáva nám to chuť pokračovať. Ak budeš mať k našej práci nejakú pripomienku, nápad, budeš ho chcieť pochváliť alebo naopak zanechať kritiku, tak nám svoj názor prosím zanechaj v komentári, ktorý nájdeš pod každým článkom.

Súčasťou nášho blogu môžeš byť aj ty!

Na homepage-i nášho webu si môžeš všimnúť Instagram sekciu. Chceš sa tam dostať? Stačí, že si ku svojej fotke, na ktorej budeš napríklad s novými teniskami z nášho e-shopu hodíš hashtag #Nahodsask. Akonáhle tak učiníš objavíš sa v tejto sekcii.

Instragram Nahodsa.sk

Na koniec sa k blogu pár slovami vyjadril aj jeden z nás Miroslav Budiš

„Každý z nás, či už si mladší/ia alebo starší/ia sa rád oblieka a nepochybujem o tom že každý má iný štýl. Blog má byť tak o nadčasových veciach ako aj o aktuálnych. Chceme sa v ňom sústrediť na značky, ktoré s nami spolupracujú a ukázať vám ako sa jednotlivé kúsky oblečenia nosia a dajú zladiť,  lebo nie každý to dokáže. Priestor na samotnom e-shope www.nahodsa.sk sme nedokázali vyčleniť tak, aby sme tieto veci zakomponovali rovno k produktom, nakoľko s novým e-shopom je priorita mať čo najčistejší web bez zbytočných rušivých elementov. Verím, že blog oceníš a ja ti garantujem ze slovo blog pre nás nebude len povinnou jazdou a budeme sa pre to snažiť robiť čo najviac!  To, že sa k blogu vyjadrujem ako majiteľ neznamená, že robím všetko ja. Tu by som chcel poďakovať ľuďom, ktorí sa podieľali, podieľajú a budú podieľať na jeho obsahu. Či už ide o fotografov, kameramanov, blogerov , marketérov, programátorov, modelov/ky, interpretov zo sveta hudby alebo napríklad aj tanečníkov.  Takisto vďaka všetkým značkám ktoré sa zapoja!  NAHODSA tento rok naštartovala zmenu, ktorá si určite nájde viac vyznávačov ako hejterov aj keď tých treba takisto inak by to nešlo, preto verím že podporíš originál!“

Ďakujeme, že si sa u nás zastavil a už čoskoro sa môžeš tešiť na kopu nových článkov, obrázkov a videí!