Timberland – značka pri ktorej si drvivá väčšina jedincov vybaví klasické takzvané „yellow boots“ sa dostala aj na police nášho e-shopu Nahodsa.sk.

Tento brand zaznamenal veľký boom na prelome 80.-90. rokov kedy vyššie spomenuté zimné topánky „žltej“ farby preslávili osobnosti ako napríklad 2 Pac a neskôr aj mená ako Jay Z, Kanye West a pod. Práve týmto modelom ktorý dnes nesie oficiálny názov Timberland 6-Inch Premium Boot sme sa rozhodli otvoriť našu ponuku.

nahodsa.sk

Momentálne v nej nájdeš 3 must have farebné prevedenia a to modely v červenej, wheatall black farbe. Môžeme ti však prezradiť, že vo veľmi blízkej budúcnosti na náš web pribudnú aj ďalšie oveľa zaujímavejšie colorways.

Podstatným činiteľom pri rozhodovaní či do týchto topánok investovať alebo nie je cena ktorá im prislúcha. Tá je u nás stanovená na 209€, čo je suma, ktorá bez váhania určite nabúra tvoj mesačný rozpočet. Aj to je dôvod, prečo by sme ti chceli dať na známosť do čoho investuješ ak si kúpiš tento výrobok.

nahodsa.sk

V prvom rade sa jedná samozrejme o kožený produkt, ktorý je ručne vyrábaný s obrovským dôrazom na kvalitu čo znamená, že ak si zaobstaráš tieto prémiové zimné boty, tak vedz, že ich budeš môcť nosiť nie jedu ani dve ale oveľa viac sezón.

nahodsa.sk

Pri kúpe tohto artiklu ti odporúčame ísť do o pol čísla menšej topánky ako máš svoje snekers. Čiže ak bežne nosíš US11 určite skoč po US10,5. Timberland 6-Inch Premium Boots disponuje navyše aj dvoma zaujímavými technológiami:

  •  vodeodolnosť: koža, ktorá je používaná na výrobu tohto modelu je už pri samotnom spracovaní napustená látkou, ktorá ti zaručí to, že tvoja noha ostane suchá aj v tom najnepriaznivejšom počasí. Pre dokonalý efekt ti však odporúčame zakúpiť si aj sprej na ochranu obuvi, ktorý ti na povrchu topánky vytvorí membránu ktorá neskôr odpudzuje vodu.
  • anti-fatigue tecnológia: táto technológia bola vyrobená špeciálne pre ľudí, ktorí trávia dlhý čas na nohách. V jednoduchosti sa dá povedať, že tlmí otrasy čo zabezpečí to, že sa tvoja noha aj počas celodennej chôdze tak skoro neunaví a tvoja chrbtica nedostane až tak zabrať.

nahodsa.sk

Veríme, že sme ti okrem oznámenia novej značky priniesli aj trošku svetla do toho čo všetko ti táto prémiová obuv dokáže ponúknuť. Úplne na záver by sme ti ako to už u nás je zvykom chceli ponúknuť 10€ zľavu na všetky dostupné modely od značky Timberland. ENJOY! (-:

Fotogaléria: