V NahodsaSk sme radi, že jar so sebou každoročne prináša nové trendy či značky. Z každej strany sa hlásia o slovo detoxy a tak aj my ti jeden ponúkame v podobe novej značky do tvojho šatníka. Je ňou anglický brand Sik Silk, ktorý už nejaký ten rok posúva hranice štýlovej a kvalitnej módy.

nahodsask

Partia mladých kreatívcov si v roku 2012 založila koncept, ktorý ako tvrdia ide vlastným smerom a nedrží sa zaužívaného. V ich tvorbe vidieť americký, britský či japonský štýl obliekania, kultúry a hudby ktorý sprevádza  neutíchajúca energia. Pánsky streetový look s upgradom do našich končín a základné kúsky šatníka pretvorené do multifunčkných modelov tvoria hlavnú ponuku tejto značky.

nahodsask

Zabudnite na jednotvárne modely, pretože Sik Silk vám naštartuje nový šatník. Hlavným pilierom ich kolekcií sú kvalitné nohavice a ich nenútené pohodlné strihy. Tlieskame hlavne denimu, ktorý je bez debaty nadčasovou investíciou. Za zmienku určite stojí kolekcia Extreme Biker Jeans, ktorá je doladená do posledného detailu. Dizajnéri tejto značky sa zaujímavo pohrali aj s camo vzorom a tak ti garantujeme, že ťa v takomto outfite nikto neprehliadne.

nahodsask
Je preto úplne jasné, prečo je tento brand ideálny na jarný reštart oblečenia. Kvalitné materály, orignálne strihy a bodku dávajú vyrazné farby. Sleduj Sik Silk v našej ponuke a inšpiruj sa, je na 100% čím.