Jeseň je tu a s ňou aj nový brand Sprayground, s ktorým môžeš smelo vyraziť smerom do školy. Nahodsa.sk ti tentokrát prináša originálne ruksaky z východného pobrežia USA. 

IMG_8197

Zakladateľ značky David Ben-David popisuje svoj brand veľmi jednoducho: „The rebel bag company“, a rebelstvo majú ruksaky v sebe ale aj navonok. David prišiel s konceptom kombinácie top dizajnu spolu so šitím na mieru potrebám modernej doby. Naviac, na všetkých modeloch spolupracuje značka s top menami Hollywoodu a showbiznisu, s ľuďmi z Miami grafity scény, ale aj so STREET ART umelcami z New Yorku. 

AS0A4609

Dizajnéri zaujali od začiatku top mená biznisu. Sprayground podporila pri štarte Rihanna, Odell Beckham Jr alebo Chris Brown vrámci rôznych spoluprácii. A kedže značka zažila svoj úspech najmä na mužskom štýle, postupne pripravila masívnu kolekciu Duchess of Sprayground, výlučne pre ženy. 

OM4A4618 (1)

Celá značka stojí na kvalite, funkčnosti a štýle. A kvalita sa osvedčuje – práve preto sa Sprayground za 5 rokov svojej existencie rozšíril do viac ako 35 krajín. Nahodsa.sk toto všetko prináša dnes, predtým než jesenné nákupy vypuknú, a môžeš si byť istý, že rovnaký dizajn nezahliadneš na uliciach len tak. Samotné ruksaky sú vyrábané v limitovanej edícii, a nikdy neprebieha dodatočná výroba. Na čo ešte čakáš?