Jedna legenda hovorí, že všetko, čo sa zrodí v Bostone je predurčené k úspechu. Asi na tom niečo bude, lebo pred vyše sto rokmi vznikla práve v tomto meste značka New Balance. Jeden veľký americký sen a snaha vyniknúť pomohli autorovi – čašníkovi Williamovi Rileymu, uskutočniť jeho predstavy o dokonalej topánke. Svet obuvi odvtedy zbohatol o naozajstnú legendu a tým aj o originálne tenisky, ktorých výhody ospevujú stovky tenistov, atlétov, či samotná Rihanna. Táto rozšírená a známa značka sa špecializuje na vychádzkové a športové tenisky, ktoré vynikajú pohodlnosťou či farebnosťou.
 nahodsask
Komfort je tu perfektne vybalansovaný s dizajnom, ktorý je pre túto značku typický. New Balance a ich špecifický tvar ti ponúka vylepšenie podpory päty a v stielke zabudované gélové vložky. Zároveň sa odlišuje v kombinácií farieb, kde si každý nájde tie správne odtiene. Či si fanúšik jemných, pastelových alebo výrazných farieb, ver nám – vyberieš si! Ich ponuka nie je zameraná výhradne na ženy či mužov, na svoje si prídu aj nerozhodní s kolekciou unisex. Modelové rady tejto značky spoznáš aj podľa číslovania jednotlivých kúskov. Čím je číslo väčšie, tým ide o high model, písmená označujú pre zmenu farebné prevedenie. Zaujímavosťou je, že najpredávanejšie New Balance 574 sa pôvodne vyrábali  z odpadového materiálu modelu 576.
nahodsask
Nemusíš byť ani športový nadšenec a tieto tenisky si zamiluješ. Hodia sa ku všetkému a vynosíš ich či je leto alebo jeseň. Baby, nebojte sa kombinácií s voľnou sukňou, letnými šatami alebo overalom. Naopak chalani podľahnite svetovému trendu a kombinujte s elegantným sakom alebo rifľovou bundou. Nerozmýšľaj ani sekundu a prelistuj si našu ponuku, pretože tenisiek na jar nie nikdy dosť. O tom, aký je TOP model tejto značky a prečo je tomu tak sa dozvieš, keď budeš aj naďalej sledovať náš blog. A pamätaj, keď si raz v tíme New Balance, zostaneš mu verný/á stále!
nahodsask