Šiltovky

Zalistuj si v ponuke našich šiltoviek! Ak máš záujem vyšperkovať svoj outfit niečím výnimočným, čo mu dodá ten správny šmrnc, bude to šiltovka, pre našich severozápadných susedov „kšiltovka“. U nás nájdeš len kvalitky od top výrobcov na svetovom trhu. Na plecia si to zobrali Mitchell & Ness, Starter a skvelý Cayler & Sons. Nemienime im to však len tak uľahčiť a konkurenciu im v našej ponuke bude už robiť aj značka SIKSILK ! Sľubujeme Ti, že v tejto sekcii si prídeš na svoje. Či už si priaznivcom strihu 5 panel, 6 panel alebo trucker šiltoviek, vyberaj aj z všetkých druhov: snapback, strapback aj fitted cap, ktoré sa mimochodom skvele hodia k mikinám a tričkám rovnakých značiek :)

12 24 36 72

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

PODPORUJEME SVOJ REGIÓN

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša najväčšia srdcovka – VIBE FEST! Ak si tam ešte nebol môžeš ľutovať. Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Na VIBE FESTE vystúpila špička česko-slovenskej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandiaz, Nerieš a ďalší. Všetko to začalo v roku 2016, a od vtedy sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovenku, ponúkame svojim zákazníkom nie len nákup oblečenia, ale aj možnosť zúčastniť sa každoročnej letnej tradície.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Dukla bude čoskoro oslavovať svoje 50. narodeniny. Počas svojej existencie prežila vzostupy aj pády, až sa napokon prebojovala do Extraligy. Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelý tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce