Šiltovky

Zalistuj si v ponuke našich šiltoviek! Ak máš záujem vyšperkovať svoj outfit niečím výnimočným, čo mu dodá ten správny šmrnc, bude to šiltovka, pre našich severozápadných susedov „kšiltovka“. U nás nájdeš len kvalitky od top výrobcov na svetovom trhu. Na plecia si to zobrali Mitchell & Ness, Starter a skvelý Cayler & Sons. Nemienime im to však len tak uľahčiť a konkurenciu im v našej ponuke bude už robiť aj značka SIKSILK ! Sľubujeme Ti, že v tejto sekcii si prídeš na svoje. Či už si priaznivcom strihu 5 panel, 6 panel alebo trucker šiltoviek, vyberaj aj z všetkých druhov: snapback, strapback aj fitted cap, ktoré sa mimochodom skvele hodia k mikinám a tričkám rovnakých značiek :)

12 24 36 72

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

SUPPORT

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša srdcovka – VIBE FEST! Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Vystúpila tu špička našej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandias, Nerieš a ďalší. Od roku 2016 sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovensku, ponúkame svojim zákazníkom aj možnosť zúčastniť sa našich zastávkach.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelým tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce
Vibe fest logo

Igor Žofčák

Jeden z najlepších hráčov futbalu na Slovensku a rodák Zemplínu - Igor Žofčák. Svoju futbalovú kariéru začal v Ružomberku, odkiaľ sa presunul do klubu Spartak Praha. V roku 2010 odišiel hrať futbal do Bratislavy za klub Slovan Bratislava. Vždy však ostal verný svojmu rodnému mestu, kde momentálne pôsobí.