FAQ

1. Je váš tovar originál?


Áno. Všetky produkty, ktorá sa nachádzajú na shope sú originálne. Nejde o žiadne fakes alebo napodobeniny. Za originalitu dodávaných produktov ručíme viac než 5 rokmi skúseností a desaťtisíckami spokojných zákazníkov, ktorý sa k nám vracajú. A najmä svojim brandom.

 

2. Nakupujem v Street Fashion Store – NAHODSA.sk. Čo znamenajú tieto pojmy?


Stav objednávky môže byť:

Nová – systém nášho e-shopu objednávku prijal a zaregistroval. Objednávka čaká na štádium spracovanie, kedy na nej začína expedičný tím aktívne pracovať.

Spracovanie – objednávka je v štádiu spracovania. Expedičný tím zabezpečuje, aby v čo najkratšom čase dopravila objednávka k tebe.

Expedovaná – objednávka bola odoslaná od nás a nachádza sa na ceste medzi nami a tebou. :-)

 

3. Môžem zrušiť alebo zmeniť moju objednávku?


Áno – ak tovar nebol vyexpedovaný. Tvoju objednávku môžeš zrušiť alebo zmeniť kedykoľvek.

Nie – ak bola objednávka vyexpedovaná od nás a nachádza sa v preprave – to znamená, že už na ňu nemáme dosah a nachádza sa u kuriérov.

Ak chceš objednávku zrušiť alebo zmeniť objednávku. Neváhaj nás kontaktovať v online chate alebo na našom e-maile – info@nahodsa.sk

 

4. Ako nájdem správnu veľkosť oblečenia alebo obuvi?


Pri každom produkte nájdeš veľkostnú tabuľku. Tá ti pomôže vybrať si tú správnu veľkosť. Ak potrebuješ pomoc, neváhaj a kontaktuj nás. Radi ti pomôžeme. :)

 

5. Potrebujem veľkosť, ktorú pri tovare uvedenú nemáte. Ako ju mám objednať?


 

Ak pri produkte nie je veľkosť, ktorú potrebuješ – znamená to, že veľkosť momentálne nie je dostupná. Skontroluj veľkosti produktu neskôr, keďže aktualizácia produktov prebieha každý deň je možné, že tvoje veľkosť bude opäť dostupná neskôr. Alebo nás kontaktuj emailom na info@nahodsa.sk6. Môžem objednaný tovar vrátiť alebo vymeniť za iný?


 

Áno  všetky objednané produkty je možné vrátiť alebo vymeniť. Objednané produkty je možné vymeniť za úplne iné alebo inú veľkosť, pokiaľ ti nevyhovuje. Ak ti výmena nevyhovuje – vrátime ti peniaze za produkty späť. Výmena je možná do 30 dní od prebratia tovaru na adrese. Viac info o výmene tovaru a možnostiach reklamácie nájdeš v reklamačnom poriadku.

7. Objednané produkty nespĺňajú moje predstavy! Čo mám robiť?


Garantujeme vrátenie peňazí! Ak produkty, ktoré sme ti dodali, nespĺňajú tvoje predstavy – u nás máš možnosť požiadať o vrátenie peňazí. Odošli produkty spolu s priloženým reklamačným formulárom späť na našu adresu a my ti vrátime peniaze na späť účet. Viac informácií nájdeš v reklamačnom poriadku.


8. Ako mám postupovať pri reklamácii?


  1. Vypíš reklamačný formulár, ktorý sme ti zaslali spolu s objednávkou, prípadne si ho vytlač z nášho webu – nájdeš ho tu.

  2. Nezabudni uviesť do formulára – číslo objednávky, adresu, dôvod výmeny a nový tovar, za ktorý požaduješ pôvodný tovar vymeniť. Pri vrátení peňazí na účet nezabudni na číslo účtu. V prípade vrátenia peňazí poštovou poukážkou stačí uviezť tvoju adresu, no pri tejto forme vrátenia sa účtuje poplatok 1€.

  3. Reklamáciu vybavíme v najkratšom možnom čase a vymenený tovar zašleme na tebou uvedenú adresu balíkom 1. triedy alebo kuriérom. Reklamácie nezasielame na dobierku!

Ďalšie informácie nájdeš v reklamačnom poriadku.


9. Ako môžem zaplatiť za objednávku?


Objednaný tovar je možné uhradiť 3 spôsobmi:

dobierkou – pri prebratí tovaru zaplatíš kuriérovi,

prevodom na náš účet – pred expedíciou tovaru,

kreditnou kartou priamo na našej stránke – pri vyhotovovaní objednávky.10. Akým spôsobom mi tovar doručite, koľko trvá preprava a koľko stojí poštovné a balné?


Tovar je možné doručiť:

Kuriérom – cena je 3 € a doba doručenia je 1-2 dni.

POZOR! Pri nákupe nad 89 € poštovné ide na náš účet, je zdarma a neplatíte ho. ;)
Spôsob doručenia si zvolíš, ty ako zákazník, podľa toho, ktorý ti viac vyhovuje.

 

11. Je možné vyzdvihnúť si tovar osobne vo výdajni?


Áno. Osobný odber tovaru je možný vo výdajni, ktorá sa nachádza v Michalovciach na ulici Športová 29.

 

12. Koľko trvá dodanie tovaru?


Dĺžka dodania produktov je uvedená pri každom produkte vpravo hore. Ak je produkt skladom, môžeš ho očakávať v priebehu 1-2 pracovných dní. Produkty expedujeme každý pracovný deň, tak rýchlo, ako je to možné. Všetko stále závisí od dostupnosti produktov, ktorú uvádzame pri každom produkte vpravo hore.

 

13. Produkty potrebujem, čo najrýchlejšie, do/na určitý dátum – na narodeniny, na dovolenku, ako darček a pod. Prídú mi dovtedy?


 

V tomto prípade určite kontaktuj náš zákaznícky servis na emailovej adrese info@nahodsa.sk. Kolegovia zo zákaznického servisu ochotne preveria a zabezpečia vašu požiadavku. Či je tebou požadovaný dátum doručenia z našej strany reálny. Istota je guľomet, no nie? ;)

Ak si nenašiel odpoveď na svoju otázku, neváhaj nás kontaktovať na našom online chate alebo e-mailom: info@nahodsa.sk
Street Fashion Store – NAHODSA.sk!

Zavrieť Môj košík
Zavrieť Zoznam želaní
Close Recently Viewed
Zavrieť
Zavrieť
Kategórie

Nahodsa využíva súbory cookie a ďalšie technológie na zaistenie spoľahlivosti a bezpečnosti našich stránok, na meranie ich výkonnosti, na poskytovanie prispôsobeného zážitku z nakupovania a prispôsobenej reklamy. Za týmto účelom zhromažďujeme informácie o používateľoch, ich správaní a zariadeniach.

Ochrana osobných údajov