Darčekový poukaz ZoomZimný VÝPREDAJ !

Darčekový poukaz

97 €

Dostupnosť: Do 24 hodín (Sklad)

Dostupnosť tohto tovaru je skladom a na svojej adrese ho môžeš očakávať v priebehu 1 až 2 pracovných dní.

Kód produktu: nhds100

Info

Info o produktu

Plnohodnotný darček vybavíš za pár minút!

Dostal si sa už do situácie, že darček, ktorým si niekoho obdaroval veľmi "nepochodil"? Ponúkame Ti riešenie, ako sa takejto situácii vyhnúť! Urob radosť svojim blízkym a priateľom darčekovým poukazom, ktorým ich zaručene prekvapíš (pozitívne)! Tento kredit vo výške 100eur môže obdarovaná osoba využiť na nákup akéhokoľvek tovaru z našej ponuky podľa svojho gusta...

Hodnotenie produktu

Napíšte vlastnú recenziu

Hodnotenie produktu: Darčekový poukaz

Otázka k produktu: Darčekový poukaz

  • CAPTCHA
    Obnoviť
Darčekový poukaz

* Povinne vyplnené polia

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

PODPORUJEME SVOJ REGIÓN

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša najväčšia srdcovka – VIBE FEST! Ak si tam ešte nebol môžeš ľutovať. Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Na VIBE FESTE vystúpila špička česko-slovenskej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandiaz, Nerieš a ďalší. Všetko to začalo v roku 2016, a od vtedy sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovenku, ponúkame svojim zákazníkom nie len nákup oblečenia, ale aj možnosť zúčastniť sa každoročnej letnej tradície.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Dukla bude čoskoro oslavovať svoje 50. narodeniny. Počas svojej existencie prežila vzostupy aj pády, až sa napokon prebojovala do Extraligy. Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelý tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce