CARGO

Cargo štýl alebo inak combat štýl má pôvod vo vojenskom oblečení. Prvýkrát mali na sebe cargo nohavice oblečené príslušníci britských ozbrojených síl v roku 1938. Neskôr tento strih prevzala americká armáda, ktorá ich začala používať ako nohavice pre parašutistov. Vďaka množstvu vreciek v nohaviciach poskytovali vojakom dostatok úložného priestoru, kam si mohli odkladať muníciu, obväzy či mapy.Oblečenie cargo bolo pôvodne určené pre drsné pracovné podmienky, outdoorové aktivity a poľovníkov. V poslednom období sa však stáva čoraz viac obľúbeným štýlom a minimálne jeden kúsok nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Cargo oblečenie je vhodné na bežné nosenie do mesta, či aj na výlety do prírody na bicykli alebo pešo. V skratke, tento štýl je široko univerzálny a použiteľný na rôzne príležitosti.Cargo štýl sa vyznačuje najmä voľným strihom a pohodlným materiálom. Nohavice sú zvyčajne dlhého strihu alebo krátkeho variantu – šortky. Na každom voľnom priestore sú zatváracie vrecká s patentkou, gombíkom alebo suchým zipsom. Sú vyrobené z odolnej a pevnej tkaniny s robustným prešívaním. Na vrchnej časti sú pútka na opasok alebo popruhy.Kombinovať cargo kúsky oblečenia je možné naozaj so všetkým, no najmä s inými funkčnými kúskami, obyčajnými tričkami, úžitkovými bundami a pracovnými čižmami.
12 24 36 72

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

PODPORUJEME SVOJ REGIÓN

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša najväčšia srdcovka – VIBE FEST! Ak si tam ešte nebol môžeš ľutovať. Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Na VIBE FESTE vystúpila špička česko-slovenskej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandiaz, Nerieš a ďalší. Všetko to začalo v roku 2016, a od vtedy sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovenku, ponúkame svojim zákazníkom nie len nákup oblečenia, ale aj možnosť zúčastniť sa každoročnej letnej tradície.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Dukla bude čoskoro oslavovať svoje 50. narodeniny. Počas svojej existencie prežila vzostupy aj pády, až sa napokon prebojovala do Extraligy. Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelý tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce