CARGO

Cargo štýl alebo inak combat štýl má pôvod vo vojenskom oblečení. Prvýkrát mali na sebe cargo nohavice oblečené príslušníci britských ozbrojených síl v roku 1938. Neskôr tento strih prevzala americká armáda, ktorá ich začala používať ako nohavice pre parašutistov. Vďaka množstvu vreciek v nohaviciach poskytovali vojakom dostatok úložného priestoru, kam si mohli odkladať muníciu, obväzy či mapy.Oblečenie cargo bolo pôvodne určené pre drsné pracovné podmienky, outdoorové aktivity a poľovníkov. V poslednom období sa však stáva čoraz viac obľúbeným štýlom a minimálne jeden kúsok nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Cargo oblečenie je vhodné na bežné nosenie do mesta, či aj na výlety do prírody na bicykli alebo pešo. V skratke, tento štýl je široko univerzálny a použiteľný na rôzne príležitosti.Cargo štýl sa vyznačuje najmä voľným strihom a pohodlným materiálom. Nohavice sú zvyčajne dlhého strihu alebo krátkeho variantu – šortky. Na každom voľnom priestore sú zatváracie vrecká s patentkou, gombíkom alebo suchým zipsom. Sú vyrobené z odolnej a pevnej tkaniny s robustným prešívaním. Na vrchnej časti sú pútka na opasok alebo popruhy.Kombinovať cargo kúsky oblečenia je možné naozaj so všetkým, no najmä s inými funkčnými kúskami, obyčajnými tričkami, úžitkovými bundami a pracovnými čižmami.
12 24 36 72

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

SUPPORT

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša srdcovka – VIBE FEST! Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Vystúpila tu špička našej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandias, Nerieš a ďalší. Od roku 2016 sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovensku, ponúkame svojim zákazníkom aj možnosť zúčastniť sa našich zastávkach.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelým tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce
Vibe fest logo

Igor Žofčák

Jeden z najlepších hráčov futbalu na Slovensku a rodák Zemplínu - Igor Žofčák. Svoju futbalovú kariéru začal v Ružomberku, odkiaľ sa presunul do klubu Spartak Praha. V roku 2010 odišiel hrať futbal do Bratislavy za klub Slovan Bratislava. Vždy však ostal verný svojmu rodnému mestu, kde momentálne pôsobí.