Pánska obuv

Ak chceš kráčať s dobou, kráčaj s pánskymi teniskami a topánkami z našej ponuky! Sprevádzaj svoje kroky modelmi od Supry! Vyberaj z kolekcie Society, Estaban, Skytop, Vaider, Atom, či Bleeker. Ak si skôr fanúšikom plátených kotníkových tenisiek, s najväčšou pravdepodobnosťou patríš do skupinky Converse! Stačí na ne kliknúť... V prípade, že si športový typ, resp. máš rád športovú eleganciu, nahliadni do našej ponuky od adidas Originals. Ich najznámejšie modely nesú mená Superstar, Dropstep, ZX, Gazelle a mnoho ďalších. Samostatne nám nedá nespomenúť kolekciu Jeremy Scott, ktorá si už získala srdcia mnohých zákazníkov... Značka Nike si dala záležať taktiež a svoje modely neustále zdokonaľuje. Konkrétne máme na mysli Roshe Run, Air Force, Air Max...

12 24 36 72

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

PODPORUJEME SVOJ REGIÓN

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša najväčšia srdcovka – VIBE FEST! Ak si tam ešte nebol môžeš ľutovať. Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Na VIBE FESTE vystúpila špička česko-slovenskej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandiaz, Nerieš a ďalší. Všetko to začalo v roku 2016, a od vtedy sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovenku, ponúkame svojim zákazníkom nie len nákup oblečenia, ale aj možnosť zúčastniť sa každoročnej letnej tradície.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Dukla bude čoskoro oslavovať svoje 50. narodeniny. Počas svojej existencie prežila vzostupy aj pády, až sa napokon prebojovala do Extraligy. Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelý tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce