Pánska obuv

Ak chceš kráčať s dobou, kráčaj s pánskymi teniskami a topánkami z našej ponuky! Sprevádzaj svoje kroky modelmi od Supry! Vyberaj z kolekcie Society, Estaban, Skytop, Vaider, Atom, či Bleeker. Ak si skôr fanúšikom plátených kotníkových tenisiek, s najväčšou pravdepodobnosťou patríš do skupinky Converse! Stačí na ne kliknúť... V prípade, že si športový typ, resp. máš rád športovú eleganciu, nahliadni do našej ponuky od adidas Originals. Ich najznámejšie modely nesú mená Superstar, Dropstep, ZX, Gazelle a mnoho ďalších. Samostatne nám nedá nespomenúť kolekciu Jeremy Scott, ktorá si už získala srdcia mnohých zákazníkov... Značka Nike si dala záležať taktiež a svoje modely neustále zdokonaľuje. Konkrétne máme na mysli Roshe Run, Air Force, Air Max...

12 24 36 72

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Stránka:
  1. 1
  2. 2

SPOJTE SA S NAMI

Navštív našu predajňu na adrese:

Športová 29

07101, Michalovce

PO-PIA: 10:00 - 17:00

Zobraziť v Google Maps

Pýtaj sa,
Inšpiruj sa,
Sleduj nás

nahodsa x siksilk

Čítaj viac o značke a oblečení, ktoré nakupuješ!

siksilk.sk

SUPPORT

Vibe fest logo

VIBE FESTIVAL

Naša srdcovka – VIBE FEST! Takúto atmosféru a vystúpenia interpretov zažiješ len málokde. Vystúpila tu špička našej rapovej scény – Ego, Separ, Nik Tendo, Yzomandias, Nerieš a ďalší. Od roku 2016 sa VIBE FEST stal neodmysliteľnou súčasťou každého leta. Ako jediný e-shop na Slovensku, ponúkame svojim zákazníkom aj možnosť zúčastniť sa našich zastávkach.

vibefestival.sk
Dukla logo

DUKLA MICHALOVCE

Sme hrdí, že máme tú časť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelým tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.

@duklamichalovce
Vibe fest logo

Igor Žofčák

Jeden z najlepších hráčov futbalu na Slovensku a rodák Zemplínu - Igor Žofčák. Svoju futbalovú kariéru začal v Ružomberku, odkiaľ sa presunul do klubu Spartak Praha. V roku 2010 odišiel hrať futbal do Bratislavy za klub Slovan Bratislava. Vždy však ostal verný svojmu rodnému mestu, kde momentálne pôsobí.