Predajňa Nahodsa.sk - Michalovce

scroll icon

Navštívte nás na našej predajni!

Otváracie hodiny:


Pon - Pia: 10:00 - 17:00


Nachádzame sa na Športovej 29 pri zimnom štadióne v Michalovciach.


Nový priestor je pripravený a MY sa púšťame do novej kapitoly

Priestor slúži ako SHOWROOM našich značiek #SIKSILK, #TheCoutureClub, #SixthJune, #OffThePitch Zároveň si u nás môžete nakúpiť. Vyhýbame sa preplneným priestorom a budeme sa sústrediť na kvalitný prístup k zákazníkovi. Preto sme sa rozhodli pre priestor na zimnom štadióne a nie v nákupnom centre.


Nejde nám o kvantitu, ale o to, dať Vám priestor spomaliť a vychutnať si nakupovanie. Preto sa o Vás postaráme ako o ORIGINÁL, lebo tak ste sa aj narodili. Prekvapenie v podobe skvelej kávy, pohodlného sedenia a mnoho viac, stačí prísť. Venujeme sa maximálne 1 zákaznikovi / 1 skupine.


Ďakujeme Vám za podporu a každú návštevu! Svoje požiadavky, námety, pripomienky a pochvaly nám neváhajte adresovať shop@nahodsa.sk


Tím Nahodsa ®️

SUPPORT

Podporujeme HK DUKLA MICHALOVCE!

dukla logo

Dukla bude čoskoro oslavovať svoje 50. narodeniny. Počas svojej existencie prežila vzostupy aj pády, až sa napokon prebojovala do Extraligy. Sme hrdí, že máme tú česť sponzorovať a spolupracovať s tak skvelý tímom, ktorý si svoje postavenie poctivo tvrdou prácou vydobyl a obhajuje si ho každým zápasom. Za ten čas vzniklo medzi Duklou a Nahodsa z pravidelnej spolupráce silné priateľstvo, v ktorom sa obe strany navzájom maximálne podporujú.
VIBE FESTIVAL

Pýšime sa tým, že sme jediný eshop na Slovensku, ktorý má vlastný festival.

vibe logo