Predajňa Nahodsa.sk - Michalovce

Možno si postrehol/postrehla, že koncom roka 2014 sme zrušili kamenné obchody. No stress! Rok 2018 začíname opäť s predajňou. Predajňa sa náchadza v Michalovciach na Námestí osloboditeľov 10 pri tetovacom štúdiu Overdose.

Produkty ktoré máme na webe nemáme ani zďaleka na našej predajni, tzn., že produkty si môžeš objednať v pohodlí svojho domova a vyskúšať si ich na našej predajni . Podmienkou je iba vytvorenie objednávky v našom e-shope a zvoliť si v objednávke "Odber na predajni v Michalovciach". Akonáhle bude u nás tovar pripravený, odošleme ti informáciu o možnom odbere e-mailom a taktiež ťa budeme kontaktovať aj telefonicky na čísle, ktoré uvedieš v objednávke. Čo je dôležité daná objednávka nie je záväzná. Preto, ak by ti tovar nesedel materiálom či veľkosťou, nemusíš si ho zakúpiť!

Tešíme sa na teba počas pracovných dní pondelok-piatok v čase od 10:00 do 17:00!

EVENTY NA PREDAJNI

1.2. – 2.2. 2018 - EXTRAvagantné Vysvedčko

Vysvedčenie

Na čas odovzdávania polročných výsledkov pripravili sme si pre školopovinných akciu na predajni. Navštív nás naživo a za odmenu ti priamo v novej predajni v Michalovciach dáme 11% zľavu na tvoje ubľúbené #streetstyle kúsky. V rámci našich sociálnych medií na INSTAGRAME môžeš v termíne od 1.2. – do 4.2. hrať aj o jeden z 3 poukazov na 50€ z nášho eshopu. Ponúkame možnosť naviac vyskúšať alebo vyskladať si vlastný outfit a odfotiť sa v ňom v našich priestoroch.

Ktoré kúsky Ti sedia najviac?

Viac informácií o podujatí na facebooku TU