POĎ SÚŤAŽIŤ NA INSTAGRAMA VYHRAJ!


Keď nás sleduješ pravidelne, určite vieš, že ti pravidelne prinášame množstvo súťaží o rôzne ceny. Máme ťa radi, preto smesa rozhodli, že dáme ďalšiu a to so sociálnou sieťou Instagram. Ak nevieš, čo je to a ako sa tam zaregistrovať, choď úplne dole a niečo nové sa naučiš, ak vieš pokračuj v scrollovaní nižšie. : -)

Instagram - Street Fashion Store - NAHODSA.sk

Zapoj sa do súťaže na Instagrame a vyhraj! Postup k tvojej výhre je nasledovný:

1. Hoď follow na oficiálny Instagram Street Fashion Store - NAHODSA.sk.
2. Odfoť alebo natoč príspevok, kde bude zobrazený produkt, nálepka, čokoľvek tématické k nám. Čím uletenejšie, kreatívnejšie a streetwearovejšie tým lepšie. Ak natočíš video ako náš bóy Miško Belás, tak ťa budeme milovať a zahrnieme ťa zlatom :-*
3. Zaves to na svoj IG a označ nás hashtagom #NAHODSAsk aby sme tvoju prácu našli.
4. Súťaž prebieha každý mesiac. Až do jej zastavenia.
5. Organizatorom súťaže je e-shop NAHODSA.sk
6. V prípade porušenia pravidiel si vymedzujeme právo výhru neodovzdať. Oznámime to a následne vyberieme ďalšieho výhercu, takže o výhru nebudete ukratení. :)

A čo výhra?


Vždy koncom mesiaca v rozmedzí od dní 25 až 31 vyhlasíme na našom IG výhercu, ktorý získa nákup v hodnote produktu, ktorý si kúpil a zavesil na IG. Ak si sa stal výhercom neváhaj nás kontaktovať na mailovej adrese sutaz@nahodsa.sk pre doklepnutie potrebných podrobností.

Kde nájdem inšpiráciu?

Po inšpiráciu si poď na Instagram! Do hashtag vyhľadávania zadaj hashtag #NAHODSAsk alebo #NAHODSA Takisto ti inšpiráciou môžu byť rôzne fashion portály, blogery a blogerky a iné sociálne siete ako Tumblr a podobne. Fantázii sa medze nekladú!

Instagram - Street Fashion Store - NAHODSA.sk

Po kliknutí sa dostanete na FB - NAHODSA.skPo kliknutí sa dostanete na IG - NAHODSA.sk

Čo je to Instagram a prečo je budúcnosťou sociálnych sieti?

Instagram je sociálna sieť bezplatne dostupná na smartphonoch a tabletoch. Je určená na zdielanie fotografií, videí s maximálnou dĺžkou 15 sekúnd a môžeš si ju nainštalovať vo všetkých smartphonoch. Charakteristickým obmedzením je možnosť zdielať len štvorcovú veľkosť na rozdiel od klasického rozmeru foťákov na mobiloch. Užívatelia môžu využívať na oživenie a skrášlenie fotiek a videí rôzne filtre, ktoré nájdu priamo v Instagrame.

Ako sa zaregistrujem na Instagrame?

1. Stačí si stiahnúť aplikáciu Instagram z App Store / Google Play do svojho smartphonu, prípadne tabletu.

2. Nainštalovať danú aplikáciu.
3. Zaregistrovať sa podľa pokynov aplikácie.
4. Už len odfotiť produkt a označiť nás. :)

Pre vyhodnotenie súťaže a kontaktovanie výhercu využijeme osobné údaje, ktoré ste nám poskytli pri vyhotovení objednávky a súhlase s našimi VOP.


Ak máš akékoľvek otázky neváhaj nás kontaktovať na e-mailovej adrese > sutaz@nahodsa.sk!

Zdroje > google.sk, wikipedia.com, instagram.com