Sú to len Vianoce

Sú to len Vianoce

Nechaj si poradiť

Vianoce - Vianoce everywhere! Ale hlavne nepanikár.
V Nahodsa máme cieľ - pomôcť ti nájsť ten správny darček - pre teba alebo pre blízkych. Vianoce nemajú byť o šialenstve nakupovania všetkého, čo existuje. Chceme ti preto uľahčiť cestu, ako vybrať ten jeden správny a kvalitný darček. Nájdeš ho cez naše nové filtre, odporúčania - alebo nám napíš, a spolu niečo vyberieme.
Stay calm - sú to len Vianoce.

Nakupuj len to, čo sa ti páči, nie pretože musíš

KALI

KALI

KALIho štýlu dominuje najmä značka Converse. Aké tenisky môžeš u neho zahliadnuť najčastejšie? A aké sa hodia k Sixth June mikine či teplákom s nízky sedom? Skontroluj KALIho výber práve u nás.

Inšpirovať sa

MAJSELF

MAJSELF

Ideš si kvalitný street style ako Majself? Potom ťa bude zaujímať, aké SUPRA tenisky si idú ľudia ako on. A nesmie chýbať ani legendárna značka Cayler&Sons s TOP kúskami aj pre teba.

Inšpirovať sa

MATEJ ZREBNÝ

MATEJ ZREBNÝ

Ako sa oblieka hviezda slovenských internetov? Skús si čeknúť Matejov výber od Urban Classics a Sixth June. S tými rozhodne v dave vynikneš.

Inšpirovať sa

DJ EKG

DJ EKG

Akých 5 modelov SUPRA nosí Miro Ecker alias DJ EKG? Akú bomberu od Alpha Industries by ti odporučil? Môžeš sa ho spýtať po koncerte, alebo si čeknúť práve u nás.

Inšpirovať sa

MAJSELF

JOHNNY MEČOCH

Aké boty z kolekcie od Timberland a adidas Originals by ti odporučil majster tanečník, Johnny Mečoch? Zastav sa u neho pri treníngoch street dance ale si pozri čo si vybral u nás.

Inšpirovať sa

Darček od Nahodsa

Obdarujeme ťa za každý nákup v nedeľu.

Čo môžeš získať?

Lístky na koncerty od Kaliho, Majselfa, DJ EKG, merch od Kaliho, Majselfa, Zrebného, a kopu ďalších veci od Nahodsa. Vyberaj veci pre svojich blízkych a získaj darček za darček.

Netrafil si velikosť?

Továr ti vymeníme do konce januára

Nákup od 28.11. až 24.12. a tovar ti vymeníme až do konca januára.

Továr ti vymeníme do konce januára

Chceš darčeky pod stromček?

  • Skladové veci doručujeme do 2 dní pri nakúpe do 21.12.
  • Neskladové do 5 dní (Urban Classics, 2Y, Dangerous, JUST RHYSE, Mister Tee) pri nákupe do 17.12.